close
تبلیغات در تدبیربلاگ
باربری | کسب درآمد
loading...
YourAds Here YourAds Here

دکوراسیون سازه دکور

بازدید : 14
سه شنبه 23 آذر 1400 زمان : 20:22

تزیین خانه با وسایل ساده و بطور کلی زندگی به سبک مدرن که سبک سادگی و کمینه گرایی است، در این دوره و زمان شاید بیشتر از هر سبک و روش دیگری بکار ما بیاید. زندگی شلوغ و پر مشغله شهری، دیگر جایی برای آرامش خاطر نمی گذارد، حتی زندگی روستایی نیز با افزایش جمعیت دیگر سادگی و ساکتی گذشته را ندارد، در چنین شرایطی تنها خانه آدمی است که می تواند او را از تمام مشکلات و دردسرهای بیرونی آزاد کرده و به او آرامشی لذت بخش عطا کند و چه چیز بهتر از خانه ای زیبا همراه با تزییناتی مدرنی و دلپذیر.

وقتی تمام هدف خود را بروی ایجاد سرپناهی ایمن و آرام می گذارید، دکوراسیون مدرن با وسایل ساده و بدور از اغراق، همان چیزی است که در نهایت به آن خواهید رسید. این دکوراسیون همان چیزی ست که شاید سالها بلکه قرنها! گمشدۀ بشر در زمینه دکوراسیون داخلی و حتی بیرونی به حساب می آمد؛ تزیین خانه توسط ابزاری ساده و در دسترس اما در عین حال زیبا و به شدت مدرن و بروز. در این مطلب با دکوراسیون هایی چیده شده با وسایل ساده آشنا خواهید شد که جهت یادگیری و الهام گیری بسیار مناسب و ایده آل هستند. پس بهتر است بدقت شکل های زیر مورد بررسی قرار داده تا با پیروی از آنها توانسته باشید به ایده ای مناسب جهت تزیین دکوراسیون خانه خود رسیده باشید.

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

تزیین خانه بر خلاف تصور بسیاری از افراد که گمان می کنند کاری بسیار پرخرج و هزینه بر است اتفاقاً با کمی دقت، به شدت هم آسان و کم هزینه است به شرطی که در انتخاب و نوع ابزار جهت تغییر دکوراسیون داخلی منزل دقت نمایید. همانطور که می دانید یک خانه به روش های متعددی می تواند به یک دکوراسیون زیبا و شیک برسد طوری که هم برای اعضای خانواده دوست داشتنی باشد و هم برای مهمانان گرم و دعوت کننده بنظر بیاید. اما در شرایطی که مسئله مالی در میان باشید شاید دست یابی به این مهم اندکی دور از انتظار باشد اما اینطور نیست، گاهی اوقات یک وسیله ساده یا یک رنگ ساده می تواند به کلی دکوراسیون خانه را متحول کند. برای مثال اگر هزینه خرید قفسه و کتابخانه را ندارید، کافی است با قرار دادن جعبه های چوبی برای خودتان یک کتابخانه و قفسه نمادین و زیبا درست کنید.

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

شکل زیر یک ایده بسیار جالب را معرفی می کند که از ساده ترین وسیله درست شده است. اگر هزینه خرید تابلوهای دیواری یا استیکرها برایتان گران تمام می شود می توانید با اندکی حوصله و پشتکار، با استفاده از رول دستمال کاغذی توالت مدل های شیک طرح گل درست کرده و بروی دیوار منزلتان حتی در قسمت های مهم مانند پذیرایی نصب کنید، این ایده و انجام چنین کارهای جالبی جهت تغییرات اساسی در دکوراسیون و تزیینات خانه فقط مختص ما نیست بلکه در سراسر جهان و اتفاقاً کشورهای پیشرو در علم و صنعت، با قدرت بسیار بیشتری در چنین زمینه هایی فعال بوده و هستند زیرا از نظر فرهنگی به حدی رسیده اند که بتوان چنین موضوعات و ابتکارات جالبی را بدون ترس از نظرات و برداشت های اشتباه دیگران اجرایی کرد. طرح گل پنج برگ که فقط لایه بیرونی رول، قرمز رنگ شده و لایه درونی آن همان رنگ سفید خود رول را دارد بهترین و جالب ترین ایده برای شروع است؛ بهتر است از همین الان شروع به جمع کردن رول های دستمال کاعذی کنید!

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

یک ایده ناب دیگر در تزیین خانه با وسایل ساده اینبار بوسیله سکه ها. تقریبا در خانه هر ایرانی حداقل یک گلدان بهمراه گیاه تازه و باطراوت پیدا می شود. ما ایرانی ها علاقه زیادی به طبیعت گردی داریم و بسیاری از ما دوست داریم عناصر زنده و زیبای طبیعت را همراه خود در داخل خانه داشته باشیم. به همین خاطر گلدان به جز مهمی از دکوراسیون منزل ما تبدیل شده است. از آنجایی که بیشتر گلدان ها پلاستیکی و عمدتا نازیبا بوده و قیمت مدل های سرامیکی و چینی نیز بالا می باشد. با یک ایده ساده یعنی تزیین اطراف گلدان با سکه های پول ارزان قیمت مانند 25 تومنی یا 50 تومنی یا سکه های عتیقه، جلوه ای بسیار زیبا به گلدان خود بدهید طوریکه به زیباتر شدن دکوراسیون خانه نیز بسیار کمک می کند.

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

نوار چسب های طرح دار و رنگارنگ به روش های زیادی در خانه مورد استفاده قرار می گیرند اما یکی از بهترین مکان ها برای چنین کاری اتاق خواب است. برای اتاق خواب بزرگسالان می توانید از نوار چسب طرح دار بعنوان قاب عکس استفاده کنید فقط کافی است این نوار ها را با الگوهای متفاوت دور هر عکسی بچسبانید تا در نهایت یک دیوار عکس خاطره انگیز در اتاقتان داشته باشید. برای اتاق خواب کودکان با همین نوارها می شود اشکال هندسی جالبی را طراحی کرد طوری که فضای اتاق را بشدت شاد و پر انرژی نشان می دهد. شکل های زیر تنها نمونه ای از بی نهایت الگویی است که می توان توسط نوارچسب های طرح دار خلق کرد.

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

و اما دردسری دیگر در منازل که می تواند ظاهر و دکوراسیون داخلی و تزیین خانه را به شدت دچار تغییرات منفی کند سیم ها هستند، حتما سیم ها هم برای شما دردسر ساز شده اند. امروزه که بسیاری از وسایل به سمت فناوری های بی سیم حرکت می کنند بازهم شاهد حضور تعداد زیادی وسایل با سیم خصوصا در قسمت نشیمن و اتاق خواب بخاطر استفاده از وسایل الکترونیک زیاد مانند تلویزیون، سینمای خانگی، ویدیو پلیر وکامپیوتر هستیم. سیم ها خصوصا در اتاق نشیمن باعث نازیبا شدن دکوراسیون خانه می شوند بسیاری از خانه دارها حاضرند هزینه های زیادی برای پنهان کردن این سیم ها انجام بدهند. یک راه حل می تواند خرید دستگاه های بی سیم باشد که طبیعتا قیمت بسیار بیشتری نسبت به مدل های باسیم دارند. اما راه حل ساده تر و کم خرج تری برای خلاص شدن از شر سیم های پر دردسر وجود دارد و آن استفاده از پنل های یونولیتی است که به زیبایی تمام سیم های بهم ریخته در کنار دیوار را از دید پنهان می کند.

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

این پنل ها در سایز و ابعاد متنوع و متغیری قابل استفاده هستند و البته کار تقریباً راحتی ست استفاده از آنها . می توان به راحتی و به سرعت توسط آنها، تمامی سیم ها و دیگر اضافات آزاردهنده در منزل را به خوبی پنهان کرد و لایه ای بر روی آنها ساخت. همچنین می توان با ابتکارات متعدد حتی نسبت به زیباسازی همین لایه نیز اقدام کرد؛ این موضوع مستقیماً بستگی به خلاقیت و ابتکار شما در استفاده از هر وسیله و ابزاری جهت زیباسازی و تزیین منزل خواهد داشت.

از قدرت تاثیر گذاری بالش ها و کوسن های کوچک در مبلمان منزل خود هیچ وقت غافل نشوید، گاهی تنها با خرید چند ست کوسن رنگارنگ و زیبا جلوه اتاق نشیمن خود را با کمترین هزینه متحول خواهید کرد، خصوصاً اینکه ابزاری جهت لم دادن بر روی مبلمان را تهیه کرده اید!

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

جا شمعی طرح فرشته خوابیده کد سرامیکی زیبا

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 2
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 8
 • بازدید ماه : 39
 • بازدید سال : 39
 • بازدید کلی : 86